reklama

reklama

reklama

Репертоар на театарот „Војдан Чернодрински“ PDF Печати Е-пошта
Прочитано : 18 пати.
КУЛТУРА
Сабота, 04 Ноември 2017

Петок 3.11.2017 -19.30 ч.

„ОД КОЛ НА КОЛ“ Реј Куни режија Коле Ангеловски

Влезници на билетарницата од театарот. Резервации на 076 442 378

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

НАЈНОВИ ВЕСТИ ОД ОВАА КАТЕГОРИЈА:

 

АРХИВА

475

face

anketa

НАСЛОВНА

prognoza