reklama

reklama

reklama

ЗАБРАНЕТА ЉУБОВ PDF Печати Е-пошта
Прочитано : 398 пати.
ОКО
Недела, 26 Ноември 2017

Осумнаесетгодишен прилепчанец заработи кривична пријава поради сомнение дека извршил „полов напад на дете кое не наполнило 14 години".

Момчето на 5 ноември, откако претходно се договорил со 12-годишно девојче, избегале да живеат заедно без знаење на нивните родители, соопшти МВР.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

НАЈНОВИ ВЕСТИ ОД ОВАА КАТЕГОРИЈА:

 

АРХИВА

488

face

anketa

НАСЛОВНА

prognoza