reklama

reklama

reklama

Репертоар на театарот PDF Печати Е-пошта
Прочитано : 270 пати.
КУЛТУРА
Сабота, 31 Март 2012

НУЦК “Марко Цепенков”

Репертоар на театарот

 Сабота, 31 март -19.30

 “Кавкаскиот круг со креда”

реж. Мартин Кочовски

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

АРХИВА

488

face

anketa

НАСЛОВНА

prognoza