reklama

reklama

reklama

КРСТЕВСКИ НА ИЗЛОЖБА ВО ПОЛСКА PDF Печати Е-пошта
Прочитано : 197 пати.
КУЛТУРА
Недела, 26 Јануари 2014

Нашиот уметник Златко Крстевски се претставува на меѓународната изложба на слики во Полска, насликани на колонијата "Инспирација Гарбатка - Летниско 2013". Делата се старата архитектура на Гарбатка, а се во друштво со реномирани уметници од Полска, Чешка...

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

АРХИВА

488

face

anketa

НАСЛОВНА

prognoza