reklama

reklama

reklama

БЕЗ ПРОМЕНИ PDF Печати Е-пошта
Прочитано : 40 пати.
Сабота, 10 Февруари 2018

Ракомет

Натаму ништо нема ново во ракометниот суперлигаш Прилеп. Ситуацијата останува тешка. Немаше прв собир, што подразбира дека  нема активности првиот тим, а тренирале само младинците. Што ќе биде натаму? Може ли барем нешто да се преземе, за клубот да остане во елитното друштво? Се смета дека е полесно да се остане, отколку да се влезе во лигата.

Клубот што почна од нула стигна до водечките места во Супер лигата и излезе во Европа, сега е неизвесно воопшто дали ќе егзистира.

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

НАЈНОВИ ВЕСТИ ОД ОВАА КАТЕГОРИЈА:

 

488

face

anketa

НАСЛОВНА

prognoza